Novinky

Drahé ženy, dlouho jsem zde nebyla aktivní, ale i tak se odehrálo mnoho věcí. Pro Váš větší klid a pohodlí u konzultací, jsem přesunula kancelář na ulici Štěpská 948 ve Vizovicích. Vdala jsem se, a tím pádem už mě v porodnici pod starým příjmením (Saksová) nenajdete. 😊 A teď to hlavní nakonec, chystám pro vás do konce roku masáže miminek a cvičení pro těhotné, takže se máte na co těšit.😍 A aby toho nebylo málo, nastupuju na studium klasické homeopatie, která mi poslouží k tomu, abych se v budoucích letech mohla vám, vašim ratolestem a rodinám věnovat ještě více celostně.

Jsem vděčná, že s Vámi mohu pracovat. Každé vlídné slovo, úsměv ve tvářích a vaše spoKOJENÉ miminka jsou pro mě pohlazením na duši a pomáhají mi se posouvat dál, zkvalitňovat a rozšiřovat mé služby. Děkuji, děkuji, děkuji. ❤️

Dovolím si sem uveřejnit laskavou zpětnou vazbu jedné maminky:

Náš problém s kojením začal v porodnici, po akutním císařském řezu, třetí den začal být, co se týkalo kojení, kritický. Naštěstí se ve dveřích pokoje objevila Kamila, laktační poradkyně, která se nás hned ujala a věnovala nám spoustu času. Ukázala ideální polohy pro kojení, taky nás naučila dokrmovat, protože malá se sama dostatečně nenajedla. A hlavně mě podporovala v tom, že situaci určitě zvládneme. Další, intenzivní, den s námi LP prožila ve středu, kdy nás propouštěli z porodnice. Díky jejím radám a přístupu jsem věřila, že kojení doma opravdu prolomíme. Za dva dny jsme se s paní Kamilou domluvily a přišla přímo za námi domů, kde jsme probraly správné polohy při kojení a odpověděla na všechny dotazy. S úsměvem, zájmem, laskavostí a trpělivostí.

Kéžby více lidí dělalo takto svou práci. 

Že bych kojení vzdala, mě ani jednou nenapadlo, ale z velké části právě díky Vám a Vaší podpoře ❤️

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *